Specifikáció:
| Méret (Ma x Szé x Mé) | 990 * 612 * 750 mm |
| Tisztító rétegek száma | 1-3 réteg |
| Kamra térfogata | 202L |
| Keringtető szivattyú áramlási sebessége | 0-600L/perc állítható |
| Elektromosság | 280V/380V |
| Fűtési teljesítmény | 4 kW/9 kW |
| Kosár azonosító rendszer | Standard |
| Telepítési módszer | Szabadon álló |
| Szárítási mód | EcoDry funkció |
![]()
![]()
![]()
![]()
Üzemeltetésirányítás
1. Mosás indítása késleltetett funkció: a készülék időpont-egyeztetéses indítási és időzítő indítási funkcióval rendelkezik a felhasználó munkahatékonyságának javítása érdekében.
2. OLED modul színes kijelző, önmegvilágítás, nagy kontraszt, nincs látószög-korlátozás
3. szintű jelszókezelés, amely megfelel a különböző kezelési jogosultságok használatának
4. Berendezéshiba-öndiagnózis és hang-, szöveges figyelmeztetések
5. Tisztítási adatok automatikus tárolási funkciója (opcionális)
6.USB tisztító adat export funkció (opcionális)
7. Mikronyomtató adatnyomtatási funkció (opcionális)
Műszaki innováció:
——Moduláris takarítókosarak
![]()
.![]()
Hangzhou Xipingzhe Biológiai Technológiai Kft.
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, amely Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában található. Az XPZ az automata üvegmosók kutatására, gyártására és kereskedelmére specializálódott, amelyeket a bio-gyógyszeripar, az egészségügy, a minőségellenőrzés, az élelmiszer-ellenőrzés és a petrolkémia területén alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Több vállalati előnyt fogunk szerezni, hogy innovatív termékeket kínáljunk kiváló minőségben és kiváló szolgáltatással, hogy megőrizzük hosszú távú barátságunkat.
Tanúsítványok:
GYIK:
1. kérdés: Miért válassza az XPZ-t?
Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói.
Márkánk számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Afrikában és Európában.
Integrált megoldásokat kínálunk egyedi igények alapján, beleértve a termékkiválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést.
2. kérdés: Milyen szállítási módot választhat az ügyfél?
Általában tengeri, légi úton szállítják.
Mindent megteszünk, hogy megfeleljünk ügyfeleink szállítási igényeinek.
3. kérdés: Hogyan biztosítható a termék minősége és az értékesítés utáni szolgáltatás?
Rendelkezünk CE, ISO minőségi tanúsítvánnyal stb.
Kiváló értékesítés utáni szolgáltatással és értékesítés utáni mérnökkel rendelkezünk.
Termékeinkre garanciális időszak vonatkozik.
4. kérdés: KonzervdobozweLátogassa meg a gyárat online?
Nagyon támogatóak vagyunk.
5. kérdés: Milyen fizetési módot választhat az ügyfél?
T/T, L/C és stb.