Megoldásainkat ügyfeleink nagyra elismerik és megbízhatóak, és megfelelnek a folyamatosan változó pénzügyi és társadalmi követelményeknek a legjobb árért a kínai P-Audio stílusú 15 hüvelykes hangszóróalkatrészek hangszórókosárban. Ha felkeltettük érdeklődését a megoldásunk iránt, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot, meglepetést okozunk a minőség és az ár tekintetében.
Megoldásainkat ügyfeleink széles körben elismerik és megbízhatóak, és megfelelnek a folyamatosan változó pénzügyi és társadalmi igényeknek.Kína PA keret és PA hangszóró alkatrészek áraMivel a világgazdasági integráció kihívásokat és lehetőségeket hoz az xxx iparág számára, cégünk a csapatmunka, a minőség mindenekelőtt, az innováció és a kölcsönös előnyök folytatásával elég magabiztosak vagyunk ahhoz, hogy ügyfeleinknek őszintén minősített megoldásokat, versenyképes árakat és kiváló szolgáltatást kínáljunk, és hogy barátainkkal együtt, a magasabb, gyorsabb és erősebb szellemben fényesebb jövőt építsünk, fegyelemünk folytatásával.
1. pillanat
Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Alsó rétegű tisztítókosár, Alsó rétegű tisztítókosár állvány, Alsó rétegű modulkosár,
Egy-, két- vagy háromrétegű mosóba szerelhető, különböző befecskendező modulokba helyezhető, újrafelhasználható laboratóriumi üvegek, kerámia, műanyagok, rozsdamentes acél stb. öblítésére alkalmas.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | MattRozsdamentes acél |
| Aktivitásgörgő | Nyolc |
| Pozíciószabályozó | Két |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
Kosártartó modulcsatlakozással
Kézi toló-húzó bemeneti és kimeneti tisztítókamra
Mindkét rozsdamentes acél vezetősínre szerelve
Gyorscsatlakozós vízbeömlő, mosóvíz a kamravezető hátuljából az egyes befecskendező modulokba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 158 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 528 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 566 mm |
| Nettó tömeg | 3 kg |