Célunk és vállalati célunk mindig az, hogy „mindig kielégítsük ügyfeleink igényeit”. Folyamatosan kiváló minőségű termékeket szerezzünk be, tervezünk és gyártunk mind régi, mind új ügyfeleink számára, és mindenki számára előnyös helyzetet teremtünk mind ügyfeleink, mind pedig mi számára. Kínában az olcsó 126 literes laboratóriumi ipari teljesen automata üvegmosó árával kapcsolatban az őszinte együttműködésünk boldoggá teszi a holnapot!
Célunk és vállalati célunk mindig az, hogy „mindig kielégítsük ügyfeleink igényeit”. Folyamatosan kiváló minőségű termékeket szerzünk be, tervezünk és gyártunk mind régi, mind új ügyfeleink számára, és mindenki számára előnyös helyzetet teremtünk mind ügyfeleink, mind saját magunk számára.Kínai üvegáru mosó és laboratóriumi üvegáru mosóMindezen támogatásoknak köszönhetően minden ügyfelünket minőségi termékekkel és időben történő szállítással, nagy felelősséggel tudjuk kiszolgálni. Fiatal, növekvő vállalatként lehet, hogy nem mi vagyunk a legjobbak, de mindent megteszünk, hogy jó partnerei legyünk.
| Alapvető paraméter | |
| Üzemi hőmérséklet | 5-40°C |
| Elektronikus teljesítmény | 220V/50Hz vagy 380V/50Hz |
| Elektromos vezeték | 2m/5*10m2 |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW/9 kW |
| Teljes teljesítmény | 9 kW/13 kW |
| Mosókamra | 316L rozsdamentes acél |
| Külső panel | 304 rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 202L |
| Perisztaltikus szivattyú | 4 darab |
| Programok | 36 alapértelmezett, 100+ egyéni |
| Mosási hőmérséklet | akár 95°C-ig |
| RS-232 port | Adatok átviteléhez a mosógépből |
| Érintőképernyő | 7 hüvelykes színes képernyő |
| Külső méret | Ma/Sz/Mé: 990*612*750mm |
| Súly | 100 kg |
| Hőmérséklet-érzékelő | PT1000 |
| Internetkapcsolat elérhető | |
| Látható ablak az ajtón | |
| Vezetőképesség-ellenőrző rendszer öblítéshez | |
| Tisztavíz-szivattyú elérhető | |
| Nagy hatékonyságú gőzkondenzátor | |
Funkcióbevezetés
1. Késleltetett indítás opció: Előre beállított mosás visszaszámlálással vagy fix időpontban
2. Különböző jelszószintekkel védett funkcionális
3. Vezérlőrendszer: Mikroszámítógépes vezérlés, RS485, Optocsatolók leválasztása, Eredeti importált chip, jelátvitel védett.
4. Automatikus ajtórendszer
5. Keringtető rendszer: Változtatható frekvenciájú indítási funkció Keringtető szivattyú áramlása: 0-600L/perc Nyomásfelügyelet és habzásgátló mosás a hatékony tisztítás érdekében Permetezőkar sebességfelügyelettel az akadályok riasztásához
6. Tisztítóállvány-rendszer: A tisztítóállványok tetszőleges szinten cserélhetők. Többszintű befecskendező mosás és cserélhető kosarak rugalmassága. Több mint három vízbemenet automatikus záródó szeleppel. Automatikus azonosítás a kosáron és a vízáramlás szabályozása.
7. Kapacitásmagasság: Egyszintű tisztítási magasság: 70 cm Tisztítási magasság két szinten: 46 cm Tisztítási magasság három szinten: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biológiai Technológiai Kft.
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, amely Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában található. Az XPZ az automata üvegmosók kutatására, gyártására és kereskedelmére specializálódott, amelyeket a bio-gyógyszeripar, az egészségügy, a minőségellenőrzés, az élelmiszer-ellenőrzés és a petrolkémia területén alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Több vállalati előnyt fogunk szerezni, hogy innovatív termékeket kínáljunk kiváló minőségben és kiváló szolgáltatással, hogy megőrizzük hosszú távú barátságunkat.

Kiállítás

Célunk és vállalati célunk mindig az, hogy „mindig kielégítsük ügyfeleink igényeit”. Folyamatosan kiváló minőségű termékeket szerezzünk be, tervezünk és gyártunk mind régi, mind új ügyfeleink számára, és mindenki számára előnyös helyzetet teremtünk mind ügyfeleink, mind pedig mi számára. Kínában az olcsó 126 literes laboratóriumi ipari teljesen automata üvegmosó árával kapcsolatban az őszinte együttműködésünk boldoggá teszi a holnapot!
Kína Olcsó árKínai üvegáru mosó és laboratóriumi üvegáru mosóMindezen támogatásoknak köszönhetően minden ügyfelünket minőségi termékekkel és időben történő szállítással, nagy felelősséggel tudjuk kiszolgálni. Fiatal, növekvő vállalatként lehet, hogy nem mi vagyunk a legjobbak, de mindent megteszünk, hogy jó partnerei legyünk.