örömtelibbé teszi a takarítást
Standard üvegeszközök laboratóriumi tisztítására tervezték, alkalmas üveg, kerámia, fém, műanyag stb. edényekhez (pl. mérőlombikok, mintavételi fiolák, Erlenmeyer-lombikok, kolorimetriás csövek, pipetták, osztott pipetták, kémcsövek, Petri-csészék, szív alakú lombikok, főzőpoharak stb.).
—————Flash-F2—————
| Alapvető paraméter | |
| Üzemi hőmérséklet | 5-40 ℃ |
| Elektronikus teljesítmény | 380V/50Hz |
| Elektromos vezeték | 2m/5x10nm |
| Fűtőteljesítmény | 9 kW/18 kW |
| Szárítóerő | 4 kW/6 kW |
| Teljes teljesítmény | 13 kW/24 kW |
| Kapacitás | 308L |
| Perisztaltikus szivattyú | 4 darab |
| Programok | 36 alapértelmezett, 100+ egyéni |
| Mosási hőmérséklet | akár 95 ℃-ig |
| RS-232 port | Adatok átviteléhez a mosógépből |
| Érintőképernyő | 7 hüvelykes színes képernyő |
| Külső méret (Ma/Szé/Mé) | 1326 * 930 * 750 mm |
| Súly | 200 kg |
| Hőmérséklet-érzékelő | PT1000 |
| Internetkapcsolat elérhető | |
| Látható ablak az ajtón | |
| Vezetőképesség-ellenőrző rendszer öblítéshez | |
| Tisztavíz-szivattyú elérhető | |
| Nagy hatékonyságú gőzkondenzátor | |
| 316L rozsdamentes acélból készült mosókamra | |
| Külső panel 304 rozsdamentes acélból | |
Négy fő előnye a teljesen automatikus laboratóriumi üvegmosónak
Miért válassza az XPZ teljesen automata laboratóriumi üvegmosót?
További funkciók——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Tanúsítvány:
Hogyan tisztítja az XPZ teljesen automata laboratóriumi üvegmosó a laboratóriumi eszközöket?
→ Csapvízzel és tiszta vízzel (vagy lágyított vízzel) munkaközegként, egy speciális tisztítószerrel, a keringtető szivattyú által hajtott, a tisztítófolyadékot közvetlenül, 360°-ban átmossa a tartályon belül és kívül a szórókar és a szórócső forgatásával, hogy mechanikai és kémiai erők hatására leválassza, emulgeálja és lebontsa a tartályon maradt anyagokat; Ezenkívül a tisztítófolyadék automatikusan felmelegíthető, majd az eszközök forró levegőn tisztíthatók és fertőtleníthetők a jobb tisztítóhatás elérése érdekében. Ha a szárító funkcióval rendelkező modellt választja, a mintapalack mosás után forró levegőn is szárítható, hogy elkerülje az időben el nem távolított anyag okozta másodlagos szennyeződést.(Ez a modell szárító funkcióval is rendelkezik.)
——-Normál mosási eljárás
Előmosás → mosás lúgos mosószerrel 80°C alatt → öblítés savas mosószerrel → öblítés csapvízzel → öblítés tiszta vízzel → öblítés tiszta vízzel 75°C alatt → szárítás
GYIK
1. kérdés: Miért válassza az XPZ-t?
Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói.
Márkánk számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Afrikában és Európában.
Integrált megoldásokat kínálunk egyedi igények alapján, beleértve a termékkiválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést.
2. kérdés: Milyen szállítási módot választhat az ügyfél?
Általában tengeri, légi úton szállítják.
Mindent megteszünk, hogy megfeleljünk ügyfeleink szállítási igényeinek.
3. kérdés: Hogyan biztosítható a termék minősége és az értékesítés utáni szolgáltatás?
Rendelkezünk CE, ISO minőségi tanúsítvánnyal stb.
Kiváló értékesítés utáni szolgáltatással és értékesítés utáni mérnökkel rendelkezünk.
Termékeinkre garanciális időszak vonatkozik.
4. kérdés: KonzervdobozweLátogassa meg a gyárat online?
Nagyon támogatóak vagyunk.
5. kérdés: Milyen fizetési módot választhat az ügyfél?
T/T, L/C és stb.