Rising-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
Pipetták tisztítására használják.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Fúvókák száma | 116 db |
| A keret magassága | 150 mm |
| Pipetta tisztítható magasság | 585 mm |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 279 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 558 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 352 mm |
| Nettó tömeg | kg |