Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
Laboratóriumi üvegeszközök, például erlenmeyer-lombik, háromszög alakú lombik, gömblombik, lapos aljú lombik, mérőlombik és mérőhenger tisztítására használják.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Befecskendező fúvóka | 6 mm x 220 mm magas |
| Fúvókák száma | 8 db |
| Tulajdonosok száma | 8 db |
| Rugós darabok pozicionálása | 8 db |
| Tartók bevonata | PA |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 253 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 140 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 488 mm |
| Nettó tömeg | 0,9 kg |