Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
Laboratóriumi üvegeszközök, például centrifugacső, üvegpalack, tetejű üres üveg, kémcső tisztítására szolgál.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Befecskendező fúvóka | 2,5 mm x 70 mm magas |
| Fúvókák száma | 84 db |
| Kereszttartó | 84 db |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 164 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 204 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 511 mm |
| Nettó tömeg | kg |