Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
56 db pipetta, 56 db centrifugacső, kémcsövek, kupakos üres üveg stb. tárolására alkalmas
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Befecskendező fúvóka | 2,5 mm x 110 mm magas |
| Fúvókák száma | 112 db |
| Pipettákhoz való ülések | 56 db |
| Kereszttartó | 56 db |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 190 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 190 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 494 mm |
| Nettó tömeg | kg |