Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
Az integrált modul 28 pipettát, 8 db erlenmeyer-lombikot/lombikot/mérőlombikot/mérőhengert stb. tartalmaz.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Befecskendező fúvóka | 6 mm x 220 mm magas |
| Fúvókák száma | 36 db |
| Pipettákhoz való ülések | 28 db |
| Kereszttartó | 8 db |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 255 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 190 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 493 mm |
| Nettó tömeg | kg |