Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
28 db pipettát, 28 db mintavételi fiolát és 9 db erlenmeyer-lombikot, lombikot, mérőlombikot stb. tud tisztítani
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Befecskendező fúvóka | ф 2,5 mm x ma 110 mm ф 4 mm x ma 160 mm ф 6 mm x ma 220 mm |
| Fúvókák száma | 65 db |
| Pipettákhoz való ülések | 28 db |
| Kereszttartó | 28 db |
| Tulajdonosok száma | 9 db |
| Rugós darabok pozicionálása | 9 db |
| Tartók bevonata | PA |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 265 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 190 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 493 mm |
| Nettó tömeg | 3 kg |