1. pillanat
Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Alsó rétegű tisztítókosár, Alsó rétegű tisztítókosár-állvány, Alsó rétegű modulkosár
Egy-, két- vagy háromrétegű mosóba szerelhető, különböző befecskendező modulokba helyezhető, újrafelhasználható laboratóriumi üvegek, kerámia, műanyagok, rozsdamentes acél stb. öblítésére alkalmas.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | MattRozsdamentes acél |
| Aktivitásgörgő | Nyolc |
| Pozíciószabályozó | Két |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
Kézi toló-húzó bemeneti és kimeneti tisztítókamra
Töltés a tisztítógép alsó részébe
Mindenféle hálós tálcát és mindenféle kosárbetétet szállíthat
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 79 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 529 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 546 mm |
| Nettó tömeg | 2 kg |