Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Felső rétegű tisztítókosár, Középső rétegű tisztítókosár, Felső rétegű tisztítókosár állvány, Középső rétegű tisztítókosár állvány, Felső rétegű modulkosár, Középső rétegű modulkosár
Két- vagy háromrétegű mosóba szerelhető, különböző befecskendező modulokba helyezhető, újrafelhasználható laboratóriumi üvegek, kerámiák, műanyagok, rozsdamentes acél stb. öblítésére alkalmas.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | MattRozsdamentes acél |
| Aktivitásgörgő | Hat |
| Pozíciószabályozó | Két |
| Kosárfelismerő | Egy |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
Beépített forgó szórókar
Kézi toló-húzó bemeneti és kimeneti tisztítókamra
Rozsdamentes acél vezetősín mindkét oldalon csapágyazva
Gyorscsatlakozós vízbeömlő, mosóvíz a kamravezető hátuljából az egyes befecskendező modulokba
Kosarakat lehet tenni a tiszta, széles szájú palackokhoz
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 152 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 536 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 567 mm |
| Nettó tömeg | 3,7 kg |