| Alapvető paraméter | |
| Üzemi hőmérséklet | 5-40°C |
| Elektronikus teljesítmény | 220V/50Hz |
| Elektromos vezeték | 2m/5*10m2 |
| Fűtőteljesítmény | 4 kW/9 kW |
| Teljes teljesítmény | 9 kW/13 kW |
| Mosókamra | 316L rozsdamentes acél |
| Külső panel | 304 rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 202L |
| Perisztaltikus szivattyú | 4 darab |
| Programok | 36 alapértelmezett, 100+ egyéni |
| Mosási hőmérséklet | akár 95°C-ig |
| RS-232 port | Adatok átviteléhez a mosógépből |
| Érintőképernyő | 7 hüvelykes színes képernyő |
| Külső méret | Ma/Sz/Mé: 990*612*750mm |
| Súly | 120 kg |
| Hőmérséklet-érzékelő | PT1000 |
| Internetkapcsolat elérhető | |
| Látható ablak az ajtón | |
| Vezetőképesség-ellenőrző rendszer öblítéshez | |
| Tisztavíz-szivattyú elérhető | |
| Nagy hatékonyságú gőzkondenzátor | |
Funkcióbevezetés
1. Késleltetett indítás opció: Előre beállított mosás visszaszámlálással vagy fix időpontban
2. Különböző jelszószintekkel védett funkcionális
3. Vezérlőrendszer: Mikroszámítógépes vezérlés, RS485, Optocsatolók leválasztása, Eredeti importált chip, jelátvitel védett.
4. Automatikus ajtórendszer
5. Keringtető rendszer: Változtatható frekvenciájú indítási funkció Keringtető szivattyú áramlása: 0-600L/perc Nyomásfelügyelet és habzásgátló mosás a hatékony tisztítás érdekében Permetezőkar sebességfelügyelettel az akadályok riasztásához
6. Tisztítóállvány-rendszer: A tisztítóállványok tetszőleges szinten cserélhetők. Többszintű befecskendező mosás és cserélhető kosarak rugalmassága. Több mint három vízbemenet automatikus záródó szeleppel. Automatikus azonosítás a kosáron és a vízáramlás szabályozása.
7. Kapacitásmagasság: Egyszintű tisztítási magasság: 70 cm Tisztítási magasság két szinten: 46 cm Tisztítási magasság három szinten: 17 cm




Hangzhou Xipingzhe Biológiai Technológiai Kft.
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában. Az XPZ a kutatásra, a gyártásra és a kereskedelemre specializálódott.automata üvegmosóamelyet biogyógyszerészetben, orvosi egészségügyben, minőségellenőrzési környezetben, élelmiszer-ellenőrzésben és petrolkémiai területen alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Több vállalati előnyt fogunk szerezni, hogy innovatív termékeket kínáljunk kiváló minőségben és kiváló szolgáltatással, hogy megőrizzük hosszú távú barátságunkat.

Kiállítás

