| Méret (Ma x Szé x Mé) | 990 * 930 * 750 mm |
| Tisztító rétegek száma | 3 rétegű |
| Kamra térfogata | 202L |
| Keringtető szivattyú áramlási sebessége | 0-600L/perc állítható |
| Elektromosság | 280V/380V |
| Fűtési teljesítmény | 4 kW/9 kW |
| Kosár azonosító rendszer | Standard |
| Telepítési módszer | Szabadon álló |
| Szárítási mód | Forró levegős szárítás |
Funkcióbevezetés
1. Késleltetett indítás opció: Előre beállított mosás visszaszámlálással vagy fix időpontban
2. Különböző jelszószintekkel védett funkcionális
3. Vezérlőrendszer: Mikroszámítógépes vezérlés, RS485, Optocsatolók leválasztása, Eredeti importált chip, jelátvitel védett.
4. Automatikus ajtórendszer
5. Keringtető rendszer: Változtatható frekvenciájú indítási funkció Keringtető szivattyú áramlása: 0-600L/perc Nyomásfelügyelet és habzásgátló mosás a hatékony tisztítás érdekében Permetezőkar sebességfelügyelettel az akadályok riasztásához
6. Tisztítóállvány-rendszer: A tisztítóállványok tetszőleges szinten cserélhetők. Többszintű befecskendező mosás és cserélhető kosarak rugalmassága. Több mint három vízbemenet automatikus záródó szeleppel. Automatikus azonosítás a kosáron és a vízáramlás szabályozása.
7. Kapacitásmagasság: Egyszintű tisztítási magasság: 70 cm Tisztítási magasság két szinten: 46 cm Tisztítási magasság három szinten: 17 cm





Hangzhou Xipingzhe Biológiai Technológiai Kft.
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában. Az XPZ a kutatásra, a gyártásra és a kereskedelemre specializálódott.automata üvegmosóamelyet biogyógyszerészetben, orvosi egészségügyben, minőségellenőrzési környezetben, élelmiszer-ellenőrzésben és petrolkémiai területen alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Több vállalati előnyt fogunk szerezni, hogy innovatív termékeket kínáljunk kiváló minőségben és kiváló szolgáltatással, hogy megőrizzük hosszú távú barátságunkat.

Kiállítás


