Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
Laboratóriumi üvegeszközök, például erlenmeyer-lombik, háromszög alakú lombik, gömblombik, lapos aljú lombik, mérőlombik és mérőhenger tisztítására használják.
| Műszaki | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | MattRozsdamentes acél |
| Aktivitásgörgő | Hat |
| Pozíciószabályozó | Két |
| Kosárfelismerő | Egy |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 258 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 194 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 482 mm |
| Nettó tömeg | 3,7 kg |
Tanúsítvány
Hangzhou Xipingzhe Biológiai Technológiai Kft.
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, amely Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában található. Az XPZ az automata üvegmosók kutatására, gyártására és kereskedelmére specializálódott, amelyeket a bio-gyógyszeripar, az egészségügy, a minőségellenőrzés, az élelmiszer-ellenőrzés és a petrolkémia területén alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Több vállalati előnyt fogunk szerezni, hogy innovatív termékeket kínáljunk kiváló minőségben és kiváló szolgáltatással, hogy megőrizzük hosszú távú barátságunkat.
XPZ gyár

Kiállítás

