Dicsőség-2/F2
Aurora-2/F2
Flash-F2
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány,Befecskendező modul
Laboratóriumi üvegeszközök, például erlenmeyer-lombik, háromszög alakú lombik, gömblombik, lapos aljú lombik, mérőlombik és mérőhenger tisztítására használják.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Befecskendező fúvóka | ф12mmxM420mm/φ12mmx260mm |
| Fúvókák száma | 4 db |
| Kereszttartó | 4 db |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 447 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 500 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 500 mm |
| Nettó tömeg | 2 kg |
Tanúsítvány
Hangzhou Xipingzhe Biológiai Technológiai Kft.
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, amely Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában található. Az XPZ az automata üvegmosók kutatására, gyártására és kereskedelmére specializálódott, amelyeket a bio-gyógyszeripar, az egészségügy, a minőségellenőrzés, az élelmiszer-ellenőrzés és a petrolkémia területén alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Több vállalati előnyt fogunk szerezni, hogy innovatív termékeket kínáljunk kiváló minőségben és kiváló szolgáltatással, hogy megőrizzük hosszú távú barátságunkat.
XPZ gyár

Kiállítás

