Folyamatosan bővítjük és tökéletesítjük megoldásainkat és szolgáltatásainkat. Ugyanakkor aktívan kutatunk és fejlesztünk az OEM gyár számára Kínában, nagykereskedelmi mosószerek, tartós mosózsákok külön szettjei számára. Üdvözöljük cégünkben és gyártóüzemünkben. Ha további segítségre van szüksége, vegye fel velünk a kapcsolatot ingyenesen.
Továbbra is fejlesztjük és tökéletesítjük megoldásainkat és szolgáltatásainkat. Ugyanakkor aktívan kutatunk és fejlesztünk a következők érdekében:Kínai mosóhálós zsákkészlet és mosószendvicses mosózsák áraA „hitel az első, fejlődés az innováción keresztül, őszinte együttműködés és közös növekedés” szellemében cégünk arra törekszik, hogy ragyogó jövőt teremtsen Önnel, és ezáltal termékeink kínai exportjának legértékesebb platformjává váljon!
1. pillanat
Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Alsó rétegű tisztítókosár, Alsó rétegű tisztítókosár állvány, Alsó rétegű modulkosár,
Egy-, két- vagy háromrétegű mosóba szerelhető, különböző befecskendező modulokba helyezhető, újrafelhasználható laboratóriumi üvegek, kerámia, műanyagok, rozsdamentes acél stb. öblítésére alkalmas.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | MattRozsdamentes acél |
| Aktivitásgörgő | Nyolc |
| Pozíciószabályozó | Két |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
Kosártartó modulcsatlakozással
Kézi toló-húzó bemeneti és kimeneti tisztítókamra
Mindkét rozsdamentes acél vezetősínre szerelve
Gyorscsatlakozós vízbeömlő, mosóvíz a kamravezető hátuljából az egyes befecskendező modulokba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 158 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 528 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 566 mm |
| Nettó tömeg | 3 kg |