Gyors és kiváló árajánlatok, tájékozott tanácsadók, akik segítenek kiválasztani az Ön igényeinek megfelelő megoldást, rövid gyártási idő, felelősségteljes minőségkezelés és egyedi termékek és szolgáltatások a fizetési és szállítási ügyekben az OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 befecskendező LED kijelző modulhoz. Szeretettel várjuk gyártóüzemünkben, és reméljük, hogy hosszú távon barátságos üzleti kapcsolatokat építhetünk ki belföldi és külföldi ügyfeleinkkel.
Gyors és kiváló árajánlatok, tájékozott tanácsadók, akik segítenek kiválasztani az Ön igényeinek megfelelő megoldást, rövid átfutási idő, felelősségteljes minőségkezelés, valamint egyedi termékek és szolgáltatások fizetési és szállítási ügyekben.Kínai LED modul, Befecskendező modulFolyamatosan új technológiákat fejlesztünk a termelés korszerűsítése, valamint versenyképes árú és kiváló minőségű áruk szállítása érdekében! Az ügyfél-elégedettség a legfontosabb számunkra! Bízza ránk elképzelését, hogy egyedi dizájnt fejlesszünk ki az Ön modelljéhez, így elkerülhető a túl sok hasonló alkatrész a piacon! A legjobb szolgáltatásunkat kínáljuk, hogy minden igényét kielégítsük! Vegye fel velünk a kapcsolatot azonnal!
Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Befecskendező tisztító kosár, Befecskendező tisztító kosár állvány, Befecskendező modul
Laboratóriumi üvegeszközök, például erlenmeyer-lombik, háromszög alakú lombik, gömblombik, lapos aljú lombik, mérőlombik és mérőhenger tisztítására használják.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Befecskendező fúvóka | 6 mm x 220 mm magas |
| Fúvókák száma | 8 db |
| Tulajdonosok száma | 8 db |
| Rugós darabok pozicionálása | 8 db |
| Tartók bevonata | PA |
Befecskendező típusú modultisztító kosártartó csatlakozónyílással
A modulkosár bal és jobb oldalára is töltsön
Gyorscsatlakozós bemenet, tiszta öblítővíz a modulkosárból az egyes befecskendező modul fúvókákba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 253 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 140 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 488 mm |
| Nettó tömeg | 0,9 kg |