Rising-F1
Takarítókosár, Kosártartó, Modulkosár,
Kétrétegű szerkezet, alkalmas fröccsöntő kosártartó modulhoz és nem fröccsöntő kosártartó modulhoz
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | Matt rozsdamentes acél |
| Kosárfelismerő | Egy |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
| Gyors illesztési átmérő | 32 mm |
| Betölthető modulok száma | Két réteg |
| Egyrétegű modulok száma | Két |
Kosártartó modulcsatlakozással
Kézi toló-húzó bemeneti és kimeneti tisztítókamra
Mindkét rozsdamentes acél vezetősínre szerelve
Gyorscsatlakozós vízbeömlő, mosóvíz a kamravezető hátuljából az egyes befecskendező modulokba
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 609 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 619 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 790 mm |
| Nettó tömeg | kg |