2. pillanat
Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Alsó rétegű tisztítókosár, Alsó rétegű tisztítókosár-állvány, Alsó rétegű modulkosár
Egy-, két- vagy háromrétegű mosóba szerelhető, különböző befecskendező modulokba helyezhető, újrafelhasználható laboratóriumi üvegek, kerámia, műanyagok, rozsdamentes acél stb. öblítésére alkalmas.
| Anyag | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | MattRozsdamentes acél |
| Aktivitásgörgő | Nyolc |
| Pozíciószabályozó | Két |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Kézi toló-húzó bemeneti és kimeneti tisztítókamra
Töltés a tisztítógép alsó részébe
Mindenféle hálós tálcát és mindenféle kosárbetétet szállíthat
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 83 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 531 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 560 mm |
| Nettó tömeg | 2 kg |
Tanúsítvány
Cégprofil
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, amely Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában található. Az XPZ az automata üvegmosók kutatására, gyártására és kereskedelmére specializálódott, amelyeket a bio-gyógyszeripar, az egészségügy, a minőségellenőrzés, az élelmiszer-ellenőrzés és a petrolkémia területén alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Kiállítás