Gép (gépmodellekhez alkalmas)
Dicsőség-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F2
Felső rétegű tisztítókosár, Középső rétegű tisztítókosár, Felső rétegű tisztítókosár állvány, Középső rétegű tisztítókosár állvány, Felső rétegű modulkosár, Középső rétegű modulkosár
Két- vagy háromrétegű mosóba szerelhető, különböző befecskendező modulokba helyezhető, újrafelhasználható laboratóriumi üvegek, kerámiák, műanyagok, rozsdamentes acél stb. öblítésére alkalmas.
| Műszaki | 316L rozsdamentes acél |
| Szín | MattRozsdamentes acél |
| Aktivitásgörgő | Hat |
| Pozíciószabályozó | Két |
| Kosárfelismerő | Egy |
| Kosárkeret toló-húzó mozdulattal | 550 mm |
Beépített forgó szórókar
Kézi toló-húzó bemeneti és kimeneti tisztítókamra
Rozsdamentes acél vezetősín mindkét oldalon csapágyazva
Gyorscsatlakozós vízbeömlő, mosóvíz a kamravezető hátuljából az egyes befecskendező modulokba
Kosarakat lehet tenni a tiszta, széles szájú palackokhoz
| Külső méretek, Magasság mm-ben | 139 mm |
| Külső méretek, szélesség mm-ben | 529 mm |
| Külső méretek, mélység mm-ben | 574 mm |
| Nettó tömeg | 3,7 kg |
Tanúsítvány
Hangzhou Xipingzhe Biológiai Technológiai Kft.
Az XPZ a laboratóriumi üvegmosók vezető gyártója, amely Hangzhou városában, Zhejiang tartományban, Kínában található. Az XPZ az automata üvegmosók kutatására, gyártására és kereskedelmére specializálódott, amelyeket a bio-gyógyszeripar, az egészségügy, a minőségellenőrzés, az élelmiszer-ellenőrzés és a petrolkémia területén alkalmaznak.
Az XPZ elkötelezett amellett, hogy mindenféle tisztítási problémát megoldjon. Mi vagyunk a kínai ellenőrző hatóságok és vegyipari vállalatok fő beszállítói, eközben az XPZ márka számos más országban is elterjedt, például Indiában, az Egyesült Királyságban, Oroszországban, Dél-Koreában, Ugandában és a Fülöp-szigeteken stb. Az XPZ integrált megoldásokat kínál az egyedi igények alapján, beleértve a termékválasztást, a telepítést és az üzemeltetési képzést stb.
Több vállalati előnyt fogunk szerezni, hogy innovatív termékeket kínáljunk kiváló minőségben és kiváló szolgáltatással, hogy megőrizzük hosszú távú barátságunkat.
XPZ gyár

Kiállítás

